Loading…

READY TO ROCK?

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Start exploring

ایده‌کاو مرجع رسمی خرید ممبر تلگرام

در دنیای امروز خرید و فروش محصولات جنبه آنلاین و آفلاین پیدا کرده است و مردم محصولات مورد نیاز خود را بدون مراجعه به فروشگاه ها به صورت آنلاین تهیه می کنند. بازدید از سایت ، گروه های تلگرامی و صفحات اینستاگرام متداول ترین کانال هایی هستند که مردم برای رفع نیازهای خود استفاده کرده اند. در ادامه در مورد خرید ممبر گروه ایده‌کاو صحبت خواهیم کرد.

انواع ممبر گروه برای خرید

اولین دسته از ممبر ها، ممبر فیک هستند. خرید ممبر فیک تلگرام، همانند راه رفتن روی لبه شمشیر است. عضو جعلی عضوی است که هیچ فعالیتی از خود نشان نمی دهد.

نکته این فعالیت این است که این افراد پست هایی را که در کانال شما به اشتراک می گذارید مشاهده نمی کنند. معمولاً یک عضو با شماره های مجازی ساخته می شود و فقط برای افزایش تعداد اعضای کانال استفاده می شود و مستقیماً به شما نمی فروشد.

قبل از خرید این نوع ممبرها حتما با یک متخصص مشورت کنید.دسته دومی که به معرفی آن خواهیم پرداخت، ممبر پروکسی نام دارد.

پس از فیلتر کردن تلگرام ، این نوع ممبر به طور قابل توجهی شکوفا می شود.ممبر پروکسی افراد و اعضایی هستند که توسط سرورهای پروکسی به کانال شما اضافه می شوند.

برای راحتی کار ، مردم به جای قندشکن از پروکسی استفاده می کنند. شرکت های عضو پروکسی کانال شما را به عنوان حامی پروکسی به افراد پیشنهاد می دهند.

به این ترتیب ، افراد متصل به این سرور پروکسی کانال شما را به عنوان یک حامی مالی در بالای صفحه خود مشاهده خواهند کرد.

دسته سوم هم ممبرهدفمند ایده‌کاو است.این نوع ممبر، بهترین نوع ممبر تلگرام است که بازدهی فوق العاده ای دارد.

در خرید های انلاین و غیر حضوری کسب اعتماد شخص مقابل از مهمترین کار هایی است که باید انجام دهید تا شخص از شما خرید کند.

در وبسایت ها داشتن نماد الکرونیک و مراجع تایید کندده میتواندد به شما کمک کنند ولی در تلگرام چی؟

در تلگرام کسب اعتماد مشتری نیاز به خلاقیت و هنرمندی دارد که یکی از این روش های خرید ممبر است تا با نشان دادن افراد عضو در گروه، فرایند اعتماد سازی را بخوبی انحام دهند.

اما توجه داشته باشید که خرید این افردا لزوما به شما کمک کننده نیست !! ممکن است شما با استفاده از این روش به جای اعتماد سازی ، فرایند بی اعتماد کردن افراد نسبت به کسب کار خود را در پیش بگیرید.

برای مثال شما کانالی با 500 نفر عضو دارید برای اعتماد سازی بیشتر از شرکت های فروش ممبر، به تعداد 100عدد خرید ممبر انجام می‌دهید.

در اینجا نیاز است که شما علاوه بر تعداد اعضا تعداد بازدید سایت خود را افزایش دهید وگرنه کانالی با 1500 نفر عضو دارید که هر پست شما تنها 100 الی 300 بازدید میگیرد.

به همین سادگی دست شما برای مشتریان واقعی شما رو می‌شود و از خرید از شما دلسرد می شوند. در ادامه با توضیحات بیشتر نحوه خرید و استفاده صحیح از این امکانات رو شرح خواهیم داد.

 

نکته بعدی در این روش این است که شما به جای استفاده از ممبر فیک،خرید ممبر واقعی تلگرام انجام دهید. برای افزودن اعضای کاملا واقعی به کانال یا گروه خودتان میتوانید از شرکت هایی که ممبر پروکسی ارائه می‌دهند سفارش دهید.

در خرید ممبر پروکسی روش کار به این صورت است که کانال شما به عنوان اسپانسر پروکسی های تلگرامی انتخاب میشود. سپس این شرکت این پروکسی ها رو با کمک کانال هایی مه دارند بین افرادی که در تلگرام فعالیت دارند منتشر میکنند.

این افراد با فعال کردن این پروکسی‌ها میتوانند کانال شما را به عنوان اسپانسر پروکسی مشاهده کنند و در صورت جذاب بودن پست ها عضو کانال شما می‌شوند.

تهیه افراد واقعی و اضافه کردن انها به کانال/گروه شما نسبت به اعضای فیک هزینه چندین برابری دارد.

خرید افراد واقعی باعث میشود که پست های شما بازدید متناسبی داشته باشد یعنی در روش ممبرفیک با افزایش تعداد کاربران کانال، تعداد بازدید شما هیچ تغیری نداشت و مجبور به افزایش دستی هر یک از پست های خود هستید که کاری زمانبر است.

دوما اینکه خرید ممبر هدفمند باعث افزایش فروش شما نیز می‌شود زیرا در ممبر پروکسی کاربران با اختیار خود وارد کانال شما می‌شوند پس حتما اون فرد به کسب و کار شما علاقه داشته یا در یکی از مراحل تصمیم گیری برای خرید بوده است.

پس با ممبر واقعی هم فروش خودتون رو زیاد کنید و هم تعداد بازدید پست هاتون رو به صورت واقعی زیاد کنید و اعتماد جذب کنیذ.

خب هزینه ممبر واقعی زیاد است برای شروع تامین این بودجه برای من سخت است چی کار میتونم انجام بدم ؟

اگه خواستید که ممبر فیک بزنید و از طرفی اعتماد مشتریانتون رو هم جذب کنید با ما همراه باشید. برای اینکار اول با پرس و جو گروه های تلگرامی رو پیدا کنید که اجازه ارسال تبلیغات داخل اون ها رو داشته باشید.

سپس بعد ازخرید ممبر و افزایش ممبر با انتشار مطالب کانال خود در این گروه ها باعث افزایش بازدید پست هاتون بشید به اینصورت کاربران متوجه نمیشند که بازدید ها به چه صوررت کسب شده است.

راه بعدی استفاده از ممبر واقعی است. تنها سامانه که در ایران ممبرهدفمند ارائه میدهد، سامانه ایده‌کاو است که بر اساس سابقه کاربران و یافتن علاقه‌مندی افراد مختلف، افراد مناسب و کسانی که به محصولات شما علاقه دارند و تصمیم به خرید گرفته اند را شناسایی و در گروه تلگرامی شما اضافه می‌کنند.

در این نوع بازاریابی دقیقا مشتری محصول بصورت اجباری ممبر گروه شما می‌شود. نوع معرفی محصولات و خدماتی که ارایه می‌کنید بسیارمهم و حایز اهمیت است.

با تجربه ای که ما ازخرید ممبر این سرویس داشتیم نوشتن توضیحات کامل محصول، پشتیبانی مناسب و کسب اعتماد مانند ذکر کردن تعویض یا برگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول می‌تواند از هر 20 نفر یک نفر را به خرید موفق منجرب کند.

در بلند مدت هم برای ما تاثیر مثبتی داشت چرا که ای افراد اکثرن به مشتری دائمی ما تبدیل شدند و از محصولات دیگر ما هم خرید داشتند.